• page_banner1

jaunumi

Mūsu komanda 2019. gada 12. martā lidoja uz Honkongu un sāka 3 dienu izstādi APLF. Tā ir ādas, modes materiālu un aksesuāru izstāde. Tā notiks Honkongas konferenču un izstāžu centrā no 13. līdz 15. martam. zāle ir sadalīta divos stāvos. Fisrt grīda ir domāta neapstrādātiem modes materiāliem, piemēram, aitas āda, aitāda, jēra āda. Otrais stāvs ir paredzēts modes aksesuāriem. Mūsu uzņēmums atrodas šajā izstādes stendā. rāda aitas ādas cimdus, aitas ar dubultām acīm cirpšanas aitādas cimdi, zīdaiņu zābaki, aitādas cepures, aitādas paklāji, Tibetas aitu kažokādu šalles un spilveni.

newspic4

Šajā izstādē mēs satikām daudzus mūsu pastāvīgos klientus, kurus mēs daudzus gadus strādājām kopā. Mēs brīvi runājām par aitu ādas cimdu attīstības tendencēm un modes aksesuāru nozares nākotni. Tajā pašā laikā mēs arī satikām daudzus jaunus klientus, viņi nāk no formas Japāna, Dienvidkoreja, Austrālija, ASV, Kanāda un citas valstis. Viņi izrādīja lielu interesi par mūsu aitādas izstrādājumiem.

Jo īpaši mūsu rokām darināti aitādas cimdi, modernas jēra aitādas cepures, mīksti un izturīgi aitādas bērnu zābaciņi. Brīvajā laikā mēs apmeklējām ādas izejvielu izstādes stendu fisrt stāvā. Un tikāmies ar dažām piegādēm no Etiopijas, Spānijas un Jaunzēlandes. Sasniedza dažu augstas pakāpes aitu ādas iegādes plāns. Tātad šeit ir ieteicams atrast ādas piederumus un modes aksesuārus.

Kopš uzņēmuma dibināšanas 2002. gadā mūsu komanda turpina meklēt augstas kvalitātes aitādas cimdus un aitu ādas cimdus. Mēs lidojam uz Honkongu, lidojam uz ASV, lidojam uz Itāliju. Mēs to visu darījām, lai apgūtu jaunāko starptautisko modes dizaina koncepciju, satverot vismodernākās modes tendences. Obligāts, lai arī labāk izprastu klientu vajadzības, nemitīgi mainoties. pasūtījuma dizainā un izgatavo piemērotus aitu ādas cimdus. Mēs izgatavojam tikai aitādas cimdus piesātinātus klientus. Jo augstāk stāvēsi, jo tālāk redzēsi. Tātad, jebkura palīdzība, lūdzu, nevilcinieties man paziņot. Mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu. Mēs esam profesionāls aitādas cimdu pircējs.


Izlikšanas laiks: aug-31-2020